Biegunki w ciąży podczas zażywania kwasu foliowego

Witam, jestem w 5 tyg. ciąży. Od jakiegoś czasu męczą mnie biegunki, nie brałam przez jakiś czas kwasu foliowego, i miałam jako taki spokój.teraz znowu zaczęłam brać jak sie okazało, że jestem w ciąży i biegunki wróciły. Czy może to być związane z kwasem foliowym? Mogę brać jakieś probiotyki, albo inne lekarstwa na biegunki? Pozdrawiam

Witam. Być może nie toleruje Pani konkretnego preparatu kwasu foliowego co jest przyczyną biegunek. Proszę spróbować sięgnąć po preparat innej firmy. Stosowanie probiotyku w ciąży jest jak najbardziej dozwolone.