Blizna na oku po szyciu

miałem szyte oko założono mi dwa szwy.Po zdjęciu szwów posiadam bliznę na oku w okolicy zrenicy.W chwili obecnej blizna mi przeszkadza,często mrugam oraz łzawię. Czy to schorzenie można zaliczyć do uszczerpku na zdrowiu i czy to mi w przyszłości się zagoi. Serdecznie dziękuje za odp Pozdrawiam Stefan. .

Witam. Niestety nie napisał Pan kiedy wykonana była operacja. Blizna na źrenicy może być co prawda widoczna, nie powinna jednak powodować dyskomfortu - takie odczucia mogą być obecne jedynie bezpośrednio po zabiegu. Sugeruję wizytę kontrolą u okulisty.