Ból brzucha nad pępkiem u 6-latka

Witam, Mój synek ma 6 lat i od 9 dni bardzo boli go brzuch. W ciagu tych dni byłam 4 raz w szpitalu z nim (mieszkamy w UK). Badania krwi i moczu nic nie wykazały, a on zwija się z bólu kilka razy dziennie - Paracetamol nie działa na ten rodzaj bólu - bardzo ostry, powyżej pępka - trwa 2-4 godzin - pózniej ustępuje na kilka godzin i wraca i tak już 10 dzień. Synek stracił na wadze ok 1.5 kg bo nie chce zabardzo jeść, oddaje mocz i kal normalnie, nie ma temperatury. Bardzo proszę o pomoc. Justyna

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać USG jamy brzusznej. Doraźnie proponuje zastosowanie herbatek rozkurczowych/rozluźniających.