Ból brzucha pod prawym żebrem

W sobotę byłam na dyskotece, trochę piłam i tańczyłam, wtedy złapał mnie silny ból po prawej stronie, coś jakby kolka tylko, że to już trzeci dzień i ból nie ustaje, nie czuje nic gdy siedzę, nasila się podczas ruchu nawet zwykłego spaceru, co to może być i jak sobie z tym poradzić?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam.

Jeśli ból nie ustępuje lub się nasila wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Spośród szeregu potencjalnych przyczyn konieczne jest wyłonienie jednej, a to możliwe jest po przeprowadzeniu wywiadu oraz badania przedmiotowego. W razie silnych dolegliwości w godzinach poza praca przychodni, należy skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej.

Pozdrawiam.