Ból jajnika po rozpoczęciu terapii Bromergonem

Od około miesiąca boli mnie prawy jajnik. Miałam zrobione usg dopochwowe, zrobiłam badania (crp, marfologia i badanie ogólne moczu) i wyszło wszystko w porządku, a jajnik jak bolał tak boli dalej. Zaznaczę również, że te dolegliwości zaczęły się w momencie rozpoczęcia terapii bromergonem, na razie został on odstawiony, nie przyjmuję żadnych innych leków. O czym może świadczyć ten utrzymujący się ból?

Witaj.
Musisz być świadoma, że nic nie zastąpi wizyty u Twojego ginekologa. Szczególnie przy dolegliwościach, które zgłaszasz. Pamiętaj abyś na wizycie starała się pytać o wszystko co Ciebie niepokoi.
Pozdrawiam.