Ból karku a wrażliwość na pogodę

Witam, Od kilku dni we Wroclawiu mielismy strsznie wietrzna pogode. W tym czasie jednego dnia po przebudzeniu strasznie zaczal bolec mnie bark. Wraz z poprawa pogody bark nagle przestal bolec. Niestety nastapila nagla utrata sily w jednym z miesni lewego barku. Nie mam pojecia co zrobic i do jakiego lekarza sie udac. Efekty utraty sily utrzymuje sie trzeci dzien. Nadmienie iz mowiac "utrata sily" mam na mysli efekt zmeczenia tej czesci ciala podczas podnoszenia reki i probie utrzymania jej.

Możliwe że to zapalenie tej okolicy, na początek lekarz rodzinny powinien wystarczyć potem ewentualnie ortopeda.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz