Ból kolan a reumatyzm

dzień dobry mam pytanie mam mocny ból kolan raz boli mniej a raz mocniej czy można coś z tym zrobić,podejrzewam reumatyzm,prosze o odpowiedż

Witam,
proponowałabym wizytę u reumatologa.
Wcześniej może wykonać Pani badania laboratoryjne (morfologia, kwas moczowy, CRP, OB) i zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Na chwilę obecną zalecałabym miejscowe stosowanie maści przeciwbólowych dostępnych w aptece bez recepty.

pozdrawiam