Ból kolana po upadku z roweru
Boli mie prawe kolan o po upadki z roweru. Mam wode. RTG wyszło ok, USG też. Maści i okłady nie pomagają...

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie.
Szkoda, że nie pisze Pani/Pan ile czasu upłynęło od upadku. Jeśli rtg i usg nie wykazały nieprawidłowości, nie ma powodów do niepokoju. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są stłuczeniem okolicznych tkanek, mogą utrzymywać się nawet kilka tygodni.