Ból kolana po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego

Jestem 6 mcy, po wszczepieniu endoprotezy st. kolana, co zrobić zbiera mi się płyn i zaczyna boleć. Byłem u lekarza (operatora) chce wstrzyknąć mi sterydy, ale lekarz kardiolog i endokrynolog zabrania. Czy są jakieś inne metody każda wizyta u operatora prywatna i już nie wyrabiam. Miałem w 2008r wstawianą protezę lewego kolana ale tam opieka po operacji była na fundusz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie jest Pan w stanie opłacić wizyt prywatnych oraz operator nie przyjmuje nigdzie w ramach NFZ to warto rozważyć zmianę lekarza prowadzącego. Leczenie powinno być dostosowane do aktualnego stanu klinicznego.