Ból nóg kilka miesięcy po upadku u 18-latki

Mieszkam w Holandii i lecze się tu.Pod koniec października lekko sieę przewróciłam podnosząc jak najwyżej noge,wtedy nie bolało,dopiero po 6dniach.Przypomniałam sobie po 3msc od upadku.Cierpię już całe 4msc,przez 2,5msc brałam 3paracetamole dziennie 1000mg i ibuprofen 3razy dziennie 600mg a ostatnie 1,5msc biore ARCOXIA.w sumie zjadłam około 800tabletek a diagnozy są na prawde różne i myśle,że bawią się w jakieś zgadywanki.na rentgenie wszystko ok niby,badania krwi niezłe.czy to dobre leczenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć iż jest to leczenie dobre. Z pewnością nie jest skuteczne. Możliwe iż konieczne będzie wykonania dokładniejszego badania obrazowego.