Ból piersi - czy mogę być w ciąży?

Witam. Ostatnio mój chłopak pierwszy raz zaspakajał mnie palcami. Nie miał na nich żadnych śladów spermy, ale podczas pieszczenia mnie dostał wytrysku w spodniach. Czy plemniki mogły dostać się do mojej pochwy i mogę być w ciąży? Dodam, że dzień po tym wydarzeniu zaczęły boleć mnie piersi i brzuch, tak jak zazwyczaj przed okresem. Proszę o szybką odpowiedź i poradę.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

W opisywanym przez Ciebie przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, a wręcz niemożliwe. Do zapłodnienia może dojść gdy nasienie, bądź płyn preejakulacyjny zostanie wprowadzony do dróg rodnych kobiety. Przez ubrania zapłodnienie jest praktycznie niemożliwe, szczególnie, jak opisujesz, nie doszło do wytrysku.

Proszę spokojnie poczekać na miesiączkę, bo stres może mieć wpływ na jej przesunięcie.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl