Ból przy chodzeniu po skręceniu i zerwaniu stawu skokowego

jakies 5 lat temu skreciłem i zerwałem staw skokowy od tamtej pory z kostka jest nie specjalnie noga od nowa puchnie ból przy chodzeniu momentami jest niestety spory

Witam,
wszystko zależy jak wyglądało leczenie, jaki jest stan miejscowy, co Pan robi na codzień. Po urazach pewne dolegliwości mogą pojawiać się przy ponownym obciążaniu kończyny, jednak nie powinny być one tak silne jak Pan opisuje.