Ból przy mocniejszym naciśnięciu na zęba

Dzień dobry Od jakiegoś czasu boli mnie ząb- jest to ósemka. Tydzień temu chirurg szczękowy u którego byłam zapisał mi antybiotyk augmentin. Jutro mam wizytę i będzie usuwany ząb.Bardzo się boję ponieważ do tej pory czuje ból przy mocniejszym naciśnięciu na zęba. Czy mimo brania antybiotyku będe odczuwała ból przy ekstrakcji? czy znieczulenie miejscowe może nie zadziałać.?

Proszę się nie obawiać. Obecnie znieczulenia są bardzo skuteczne. Gdyby cokolwiek poczuła Pani podczas zabiegu, proszę poprosić lekarza o dołożenie znieczulenia. Może Pani spać spokojnie :)

lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl