Ból ręki a brak uszkodzeń na zdjęciu RTG u 10-latki

witam.córka 10 letnia dosyć mocno uderzyła się w nadgarstek. byłam z nią na pogotowiu tam zdjęci rtg nie wykazało żadnych uszkodzeń po urazie. dziś jest 3 dzień a ręka dalej boli i trochę spuchła.czy to normalne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem urazu. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który oceni nadgarstek oraz wdroży właściwe leczenie.