Ból stóp po upadku w szpilkach

Witam ponad tydzien temu wsumie półtora tyg temu uapdłam w szpilkach straszny miałam ból nie mogłam chodzić jednak dawałam sobie jakoś rade po tyg ból troche mi ustąpił ale nie całkowicie a teraz znowu się nasilił ale naj bardziej mnie boli jak nosze płaskie buty jak mam jakiś obcas ból jest słabszy jak sobie z tym poradzić

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszło do nadwyrężenia aparatu wiezadłowego stawu. Ból może być obecny jeszcze dość długo.