Ból stopy po wysiłku

Mam 24 lata. W wieku ok. 8-10 lat miałem uraz stopy (nie wiem jaki). Lekarz powiedział ze nic poważnego (bez RTG itp.). W tej chwili przy normalnym trybie życia nic mi nie jest. Ale kiedy np. wyjeżdżam i trzy dni zwiedzam i jestem na nogach całymi dniami to po drugim dniu nie mogę już chodzić z powodu bólu stopy. Ustepuje po kilku dniach od zaprzestania wysiłku. Ból w górnej części nogi. Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym wykonanie RTG stopy. Takie objawy moga byc wynikiem przeciążeniowego zlamanania stopy. Pozdrawiam

Witam,
widocznie ówczesny uraz spowodował obecnie odczuwane przeciążenie stopy.
Zaleca się miejscowe maści przeciwbólowe w takich okolicznościach.
I może warto wykonać RTG stopy obecnie.