Ból w dole brzucha i odbytu po operacji usunięcia macicy

2,5 roku temu miałam operację usunięcia macicy i prawego jajnika. od tego czasu mam bóle w dole brzucha i odbytu. od ok roku doszły jeszcze bóle w krzyżu. Bóle są dokuczliwe szczególnie nocą. Wizyty u lekarza ginekologa nic nie wnoszą. Lekarze twierdzą, że nic nie widzą. Odsyłają do lekarza internisty. Dwukrotna wizyta u internisty też nic nie pomogła. Gdzie szukać pomocy?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może powinna udać się Pani do urologa. Sądzę, że przyczyną może być patologia dróg moczowych. Niestety bez badania niewiele mogę więcej radzić.