Ból w klatce piersiowej a zapalenie płuc

Witam, sugerowany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania / pulmonologiem. Sam fakt stwierdzenia wzmożonego rysunku płucnego może świadczyć o wielu sytuacjach klinicznych: zapaleniu płuc, chorobie zawodowej Witam byłem z tym u lekarza i mój lekarz powiedział że to przez to ze w ostatnim czasie miałem zapalenie płuc ale nie trzeba się tym przejmować. Ale odczuwam kłucie po bokach i jak nabiorę całe płuca powietrza to odczuwam ból w górnej części klatki piersiowej co to może być ?

Witam! tego typu objawy mogą być pozostałością po przebytej w ostatnim czasie infekcji. Jeśli lekarz rodzinny po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju.