Ból w okolicy przepony po lewej stronie

Witam. Proszę o poradę nt . przyczyny bólu w okolicy przepony po lewej stronie. Ból dokucza po zgięciu nogi- też przy ćwiczeniach wzmacniających kręgosłup. Mam 65 lat. Pozdrawiam.

Witam,
opisane przez Pana dolegliwości mogą być związane z obecnością przepukliny okołoprzełykowej.
Jednak jakąkolwiek diagnozę można wystawić po kompleksowym zbadaniu przedmiotowym, więc zalecałabym udać się do lekarza POZ.

Serdecznie pozdrawiam!