Ból węzłów chłonnych na szyi i biały nalot w jamie ustnej

Witam, Proszę o pomoc w nastepującej kwestii bolą mnie węzły chłonne na szyi (wyczuwam powiekszone), mam biały język, białe "linie" na błonie śluzowej jamy ustnej na wysokości zębów (można to białe zetrzec wtedy zostaje lekko czerwone), (białe obłożenie nie wyglada jak zsiadłe mleko)1 lekarz potwierdził grzybice jamy ustnej dał leki na 7 dni nie pomogły 2 lekarz zaprzeczył dodatkowo dziwne uczucie w gardle lub przełyku że cos zalega (odchrzakiwanie, odbijanie ale bez zgagi)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło zadowalającego efektu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostaną wykonane dodatkowe badania.