Ból zębów po leczeniu kanałowym

Wczoraj mialam kanałowe leczenie dolnej 6 mam zalozony fleczer jak juz wrocilam do domu i znieczulenie przestalo dzialas rwaly mnie wszystkie zeby z lewej strony nawet gorne a teraz patrze ze mam sine dzaslo czy to normalne po takim zbaiegu ?

Przejściowe dolegliwości bólowe mogą pojawić się w trakcie leczenia endo-,ale powinny szybko ustąpić.Nie napisała Pani na jakim etapie leczenia jest;co do zmiany koloru dziąsła,to może być spowodowane wyciekiem środka do dewitalizacji( i to jest niebezpieczne,bo prowadzi nawet do martwicy kości) lub brakiem zabezpieczenia w trakcie płukania podchlorynem,który działa bardzo drażniąco.