Bóle dołu brzucha i jasnobrązowe plamienia przy stosowaniu Microgynon 21

Witam, biorę tabletki Microgynon 21 od lutego 2014, jestem na 10 opakowaniu. Do tej pory było wszystko w porządku, a teraz w 13 dniu cyklu dostałam jasno brązowego plamienia i pobolewa mnie dół brzucha? Co to może oznaczać? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Producent powyższego preparatu wskazuję, że podobne objawy mogą występować w pierwszych kilku cyklów. Jeśli bierze Pani powyższe tabletki już od 10 cykli proponuję zgłosić się do swojego lekarza. Pobolewania w dole brzucha mogą być spowodowane różnymi przyczynami.