Bóle głowy, wymioty, swędzenie i pieczenie odbytu

Wczoraj wieczorem zlapał mnie straszny ból głowy, po kilku gozinach nudnosci zakonczone 7godzinnym wymiotowaniem. rano przy wypróżnianiu czułam swędzenie, ból i pieczenie obytu.Myslę ze jest lekko opuchnięty, gdyż stolec minimalnej wielkosci barzo podrażnial odbyt i powodowal ból. 3 dni temu mialam biegunke, nie moglam opuscic toalety przez 1,5h. prosze o pomoc

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
być może jest to zakażenie układu pokarmowego, jednak jeżeli objawy nie ustąpią w niedługim czasie lub będą się nasilać albo powtarzać należy skonsultować się z lekarzem.