Bóle i pieczenie rąk, pach, karku i kolan

Od 2 miesięcy mam jakieś dziwne bóle, wręcz wewnętrzne pieczenie rąk,pach, kark,kolana, łydki, był moment w którym całe dłonie miałem zdrętwiałe a nogi mrowiły mi tak że ich nie czułem podczas chodzenia. Mam częste bóle głowy oraz pleców. Codziennie w nocy lekko się pocę, szczególnie od pasa w dół. Zaczęło się gdy brałem antybiotyki ale skończyłem jakiś miesiąc temu. Obecnie mam też powiększone,twarde lecz ruchome 2 węzły chłonne na środku pod żuchwą oraz ciągle powracające problemy z gardłem

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby postawić diagnozę konieczne jest badanie lekarskie i dokładnie zebrany wywiad. Proszę udać się do lekarza.