Bóle mięśni nóg i kości oraz wynik RTG odcinka lędźwiowego

Witam .Mam bol miesni nog i kosci od 2 miesiecy tazke bola mnie uda .badania krwi wychodz dobrze zrobila rtg odcinka ledziowego wynik jest nastepujacy LEWOSTRONNA SKOLIOZA ZE ZWIEKSZONYM KONTEM USTAWIENIA KOSCI KRZYZOWEJ .SZCZELINA W TYLNYM LUKU S1 CECHY DYSKOPATI L5 S1 .WYOSTRZENIA KRAWED\I TRZONOW.ZMIANY ZWYRODNIENIOWE W STAWACH MIERZYWYROSTKOWYCH NA POZIOMIE L5 S1 .CECHY ZMIAN PRZECIAZENIOWYCH.Chcialabym porostu wiedziec czy to moze byc przyczyna moich boli i zlego samopoczucia? Beata S

Lek. Tomasz Budlewski

Tak dolegliwości bólowe mogą być spowodowane powyższymi zmianami. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.