Bóle po usunięciu dolnej siódemki

Jeżeli po usunięciu zęba7 na dole po 2tygodniach nawrócił ból i zarazem ucha,głowy ,nerwu,znów całej prawej strony ciała wraz z nogą,to co mam dalej robić,żeby w końcu to wszystko się skonczyło?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

czy było wykonane kontrolne rtg po ekstrakcji??? - czy napewno ząb został w całości usunięty?, kolejy problem do rozważenia czy nie wypłukany został skrzep i obecnie organizm walczy z suchym zębodołem; ostatecznie do rozważenie pytanie Czy to napewno ten ząb?
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się na kontrolę do lekarza, który przeprowadził zabieg. Może być kilka przyczyn obecnych dolegliwości. Będzie konieczne wykonanie zdjęcia RTG ( najlepiej pantomograficznego ) w celu kontroli okolicy pozabiegowej oraz innych zębów ( i kości ), które mogą dawać podobne dolegliwości.