Bóle pod łopatką promieniujące do barku

witam mam 39 lat (K) od dwóch tygodni mam bóle pod łopatką po stronie lewej promieniujący do przodu w okolice barku. Zauważyłam że jak leżę też na lewej stronie dłuższy czas to to mam uczucie jak by robiło mi się słabo uczucie duszności i muszę położyć się w innej pozycji by to przeszło. Nie odczuwam arytmii ale jestem zaniepokojona zaistniałą sytuacją. czy może być to początek czegoś poważnego. ból jaki odczuwam pod łopatką oceniam w skali do 10 na 6. Ból praktycznie utrzymuję się przez cały dzien

Renata GrzechociĹska

Objawy wymagają badania. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu wdrożenia odpowiedniej diagnostyki.