Co może znaczyć ból po lewej stronie pod piersią?

Witam, mam problem, od około dwóch tygodni mam ból po lewej stronie pod piersią, ból czasami przemieszcza się w bliżej środka klatki piersiowej i czasami boli pod łopatką. Największy jest przy głębokim wdechu, czasami kłujący, ogólnie cały czas i się utrzymuje. Największy jest podczas długiego siedzenia w jednej pozycji, mija dopiero jak się położę na dłużej, co to może być.. ?

Może dolegliwości pochodzą z niewłaściwej postawy podczas siedzenia/spania. trudno powiedzieć, mam za mało jakichkolwiek informacji. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.