Bóle podczas seksu po infekcji bakteryjnej pochwy

W ostatnim czasie przeszłam 3 infekcje bakteryjne pochwy. Przeleczyłam się i wydaje mi się że juz jest dobrze, jednak za każdym razem gdy kocham się z moim partnerem na początku odczuwam ból wewnątrz. Jaki może byc tego powód i co mozna na to poradzic ?

Witam, prawdopodobnie śluzówka pochwy "nie doszła jeszcze do siebie" po leczeniu i jest być może trochę bardziej wrażliwa, wysuszona. Warto skonsultować się z ginekologiem. Leczenie obejmowało również Pani partnera? Jeżeli nie, warto zapytać lekarza czy nie powinno. Pozdrawiam