Bóle pomiędzy łopatką a barkiem

Witam.od jakiegos roku mam bol miedzy łopatka a barkiem.na poczatku byl to slaby bol, nie bolalo non stop tylko przy podnoszeniu czegos w sposob"szarpnięty"wtedy jakby ktos mi cos wbił, bol za chwile mijał. dodam,że córkę nosiłam i nadal podnosze i nosze na prawej rece, nigdy lewa.prawą bylo mi wygodniej.na dodatek jestem po operacji kregoslupa.to juz12 lat temu bylo. operowana bylam na skolioze piersiowo-lędźwiową.teraz bol sie nasilij.przeszywa przy kazdym sklonie i podnoszeniu czegoś.coRobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u ortopedy i kontrolę radiologiczną oraz wykonanie badania lekarskiego. Zalecam także w najbliższym czasie zmniejszenie obciążenia i podnoszenia. Pozdrawiam.