Bóle stawów, opuchnięcia i mocz o nieprzyjemnym zapachu

Witam, niepokoją mnie objawy takie : bardzo bolą mnie stawy, duży palec u prawej nogi i paznokieć zmienił trochę barwę, jestem opuchnięta i mój mocz bardzo nieładnie pachnie. Byłam u lekarza , ale nie postawił diagnozy proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.