Bóle w śródstopiu przy stawaniu i próbie chodzenia u dziecka

Witam,U mojego syna (4,5 roku) pojawił się ból w śródstopiu lewej nogi- występuje tylko przy stawaniu i próbie chodzenia. Poza tym stopa - w spoczynku- całkowicie ruchoma,elastyczna w 100%, niebolesna, nie ma obrzęku. Taka sama sytuacja była równo miesiąc temu ( po intensywnym weekendzie) trwało to 2 dni i przeszło po leczeniu Traumelem S i moczeniu stopy w wodzie z solą.Teraz minęły 3 dni od treningu piłki nożnej i dziś- powtórka dolegliwości.Proszę o poradę, dziękuję bardzo. Mama.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie nie można określić co jest przyczyną dolegliwości. Proszę zgłosić się do pediatry.

Pozdrawiam.