Bóle węzła chłonnego pod pachą

Witam, 2 tyg temu zaczał mnie boleć wezeł po pacha...pozniej z lewej strony szyi z dnia na dzien coraz mocniej ze musiałem brac przeciwoblowe, pozniej zaczeło bolec ucho i gardło było bardzo czerwone, brak gorączki. Od 4 dni jem amoksycykline 1g nie widze poprawy,teraz bolą wezły po drugiej stronie szyi, z tyłu głowy, obojczykowe tez i pod pacha....co to może być czy to od tej anginy,

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na to pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę zwrócić się do lekarza poz.