Bolesność głowy po wszczepieniu implantów zębowych

U mojego taty wszczepiono implanty tylnych górnych i dolnych zębów po obu stronach. Trwa to już parę miesięcy. Ostatnio był by dopasować już kształt i z tego co opowiadał miał bardzo szeroko otwartą buzię w trakcie. Po tej wizycie bolała go szczęka, co wydaje się normalne, jednak już ponad tydzień od wizyty utrzymują się bardzo silne i regularnie wiele razy na dobę bóle głowy. Nie działają silne leki przeciwbólowe na receptę. Tata dostał depresji a ja nie wiem jak mu pomóc.Co może być przyczyną?

Witam,

zachęcam do wizyty u lekarza stomatologa prowadzącego lub jeśli nie ma poprawy po stosowaniu się do jego zaleceń, proszę skonsultować się z innym lekarzem, także internistą. Można też skorzystać z pomocy w poradni leczenia bólu głowy.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza