Bolesność nerek a wyniki badania moczu u 33-latki

BOLOM MNIE NERKI ZROBILAM BADANIA MOCZU I USG ALE NIC NIE WYKAZALO MI A BARDZO BOLI CZASAMI WIECZOREM NIE MOGE SIEDZIEC BOLI BRZUCH I STYLU PLECY ODCZEGO TAK BOLI JAK WYNIKI SOM DOBRE NIE ROZUMIEM TEGO

Witam!
Przyczyn bólu brzucha i pleców jest wiele i dwa badania mogą być niewystarczające żeby wykryć przyczynę. Może być do tego potrzebne więcej badań i rozmowa z Pacjentem. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego lub internisty.