Bolesność nerek podczas miesiączki

Mam 19 lat, od dluzszego czasu bola mnie nerki, najbardziej podczas miesiaczki. Ciagle jestem zmeczona nie mam na nic sil. Boli mnie glowa i mam mdlosci. Robilam usg, ktore nic nie wykazalo natomiast badanie moczu to miedzy innymi; ph 7,5. Ciezar wlasciwy 1,015, przejrzystosc lekko metny, leukocyty obecne. Osad moczu to miedzy innymi; leukocyty 5-10, krysztaly szczawiu wapnia nieliczne, bakterie liczne, pasma sluzu nie liczne.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wynik badania moczu wskazuje na infekcje dróg moczowych. Prosze udać sie do lekarza rodzinnego, ktory zleci leczenie przeciwbakteryjne. Pozdrawiam.