Bolesność palców u rąk a RZS

Witam bola mnie palce u rak i wysadzili mi kostki w prawej rece.Robilem wyniki na RZS i rf mam 10,3 tsh1,17 czy zapisac sie do reumatologa mimo ze reszta wynikow jest prawidkiwa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, ktory po zbadaniu oceni wskazania do dalszych badań obrazowych i zleci dalsze postepowanie terapeutyczne. Pozdrawiam