Bolesność pleców, karku po spożyciu alkoholu

Witam mam niepokojace bole szyji po obu stronach symetrycznie ,rowniez na karku oraz bole plecow wszystko to pojawia sie po wypiciu alkoholu na 2 dzien.Ostatnio mialam operacje przepukliny w znieczuleniu ogolnym objawy na 2 dzien straszny bol i opuchlizna wezlow chlonnych na szyji i karku ,plecach oraz nad obojczykami .wyniki mam dobre.co robic gdzie udac sie po porade lekarz rodzinny nie wie co to moze byc mieszkam za granica.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym wykonanie badan w kierunku niedoborów elektrolitowych oraz niedoborów witaminowych. Takze zalecam wizyte u lekarza i zmniejszenie ilości spożywania alkoholu. Pozdrawiam

Witam!
Jeżeli wyniki badań morfologii krwi i poziomu elektrolitów są dobre to pozostaje wizyta u neurologa. Natomiast te opuchnięcia węzłów po operacji to może być objaw zakażenia bądź też jakiejś choroby hematologicznej związanej z białymi krwinkami, czyli może zasięgnąć opinii hematologa? Wiązanie tego akurat z alkoholem to chyba tylko przypadkowa zbieżność zdarzeń.
Pozdrawiam.