Bolesność pleców podczas oddychania i zginania

Witam, rano przy zmianie pozycji zabolalo mnie dosc mocno z lewej strony plecow. Jest go bol ma wysokosci mostka tylko z lewej strony kregoslupa raczej przy boku. Bol wystepuje przy zginaniu ukosnym, poczatkowo przy nabieraniu powietrza ale to przeszlo, jest dosc silny. Jak moge sobie ulzyc? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u lekarza rodzinnego oraz wykonanie zdjęcia RTG klatki piersiowej. Moga to byc objawy odmy samoistnej dla przykładu. Pozdrawiam