Bolesność stopy i kolana u 39-letniej osoby

Witam. Okolo trzech miesiecy temu pojawil mi sie bol w lewej stopie. Najczesciej po nocy jak wstaje z lozka, mam okropny bol przy stawaniu. Bol sie coraz bardziej nasila i boli juz takze w ciagu dnia. Od kilku dni ta dolegliwosc mam tez przy prawej stopie. Dzisiaj mialam nieprzyjemne uczucie w kolanie. Bol i rozlewajace sie cieplo. Co to moze byc? Czy pora udac sie do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości i zdecydowanie doradzam kontakt z lekarzem.