Brak apetytu z rana u 27-latki

Witam serdecznie:) mam 27 lat i problem z apetytem tj. n a ja częściej szy posiłek zjadam dopiero ok 13,14. Wcześniej nie mam ochoty na jedzenie. Apetyt Pogłębia Się W Godzinach Wieczornych. Jestem bardzo drobna osoba waze 44 kg przy wzroście 156. Źle się z tym czuje. W ostatnim czasie miewam zle samopoczucie często robi mi się slabo jestem bez sił śpię długo przez wykonywana prace do godz.12 zasypiam o 3 może to dlatego. Proszę o pomoc jak wzmozyc apetyt bardzo chce przytyc. Dziekuje

Proszę przez 2 tygodnie jeść białą bułkę z masłem i miodem o godz. 12.00 plus kawa z mlekiem dodatkowo. Lub dwie. Jeśli poczuje się Pani lepiej, to proszę kontynuować aż do uzyskania upragnionej masy.