Mężczyzna , 37 lat Witam:) W czerwcu miałem operacje szczęki, osteotomia. Po zabiegu oczywiście nie miałem czucia w dolnej części twarzy. Znieczuczulenie. Niestety minęło ponad pół roku i nadal nie mam czucia w dolnej wardze i brodzie. Coraz bardziej seplenię i klopoty przez to w pracy itd Ortodonta -odsyła mnie do chirurg - do nikogo, oby jak najdalej od niego i mówi, że to nie jego sprawa z nerwa nie ciął. .. Udałem się do neurologa to pani mi problemach ze ślubem córki opowiadała. Co mam zrobić do kogo iść?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam!
No niestety najprawdopodobniej do szło do uszkodzenia nerwu, więc niech pan pójdzie do jakiegoś normalnego neurologa, albo do neurochirurga i to za pieniądze, bo chyba inaczej się nie da. A także powinien pan chyba zażywać preparaty vit. z grupy B np. milgamma.
Pozdrawiam.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Neurologia

Zaburzenia czucia

Zaburzenia czucia

Zaburzenia czucia mogą być różne, co wynika z dysfunkcji receptorów umiejscowionych w różnych miejscach w organizmie. Możemy wyróżnić zaburzenia czucia powierzchownego lub trzewnego. Dzięki czuciu - jednej z podstawowych funkcji układu nerwowego - organizm...