Brak krwawienia po zastosowaniu tabletek poronnych

Witam Kilka dni temu zażyłam tabletki poronne z powodu niechcianej ciąży. Kupiłam je d ginekologa, cała seria składała się z 13 (część doustna część dopochwowa) niestety krwawienie nie nastąpiło do tej pory. Co mam zrobić w takiej sytuacji, czy jeżeli zdecyduje się pozostawić ciążę to dziecko może urodzić się chore?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Czy wspomniane tabletki były zaordynowane od specjalisty czy z ogłoszeń dostępnych w gazetach??