Brak miłości ze strony męża

witam.mam problem z mężem.to trwa od początku naszego związku.tylko wcześniej bagatelizowałam to i myślałam ze to jakos sie ułoży bo kocham męża.niestety on mnie nie kocha.ma takie "napady" co pewien czas-chce sie ze mna rozstać ale tak naprawde nie umie podac powodu dla którego nie chce ze mna być.mówi ze jest nieszcześliwy ze mna jednak wczesniej nic na to nie wskazywało.takie sytuacje maja miejsce srednio co dwa miesiące.niby wszystko jest ok a potem nagle chce rozwodu

Pani problem wydaje się bardzo złożony i wymaga dłuższej rozmowy, szczególnie zachęcałbym do kontaktu z psychoterapeutą z Pani okolicy. Pani frustracja z powodu braku zaangażowania męża wygląda na poważną, jednak dotyczy ona osoby, która również ma swoje odczucia i cele, które mogą być niezależne od Pani i nie iść w parze z Pani pragnieniami. Pani mąż może również sam cierpieć z powodu zaburzeń nastroju lub innych zaburzeń funkcjonalnych, co może wpływać na jego postawy wobec Pani, mimo iż darzy Panią prawdziwym uczuciem.