Brak ochoty na seks po leczeniu depresji

Mam 37 lat. Mężczyzna. Po uporaniu się z depresją - około 4 lat trwało leczenie - zupełnie nie pociąga mnie seks, erekcje są słabe i uniemożliwiają współżycie. Czy długotrwała depresja mogła spowodować przedwczesną andropauzę?

Warto także spotkać się z psychologiem - przyjrzy się emocjonalnym przyczynom trudności i zaproponuje metody poradzenia sobie z nimi.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza