Brak ochoty na seks u 24-letniego partnera

hej . jestem ze swoim chlopakiem ponad rok czasu . od 10 msc uprawiamy seks . ja mam 18 lat on 24 . na poczatku bylo tak ze to on zacxynal wszystko . jakie minetki czy cos . wytrzymywal tak gdzies z 40 minut . od maja nie jest tak jak kiedys . jezeli chce seksu to ja musze wszystko zaczac . lubie robic mu loda a on mowi ze jemu sie nie chce czy cos albo nie ma ochoty . teraz wytrzymuje mozev5 minut . jak chce w sobote jakis seks to on woli wypic piwo a pozniej idzie spac . mam wrazenie ze przestalam byc dla niego atrakcyjna . rozmawialam z nim o tym a on tylko ze to normalne . i on jak chce jakis seks to moze raz w miesiacu .czy seks mu sie ze mnaa znudzil ? dluzej tak nie chce doradzcie mi pozdrawiam Marlena ;)

Witam, wygląda na to, że apetyt na seks u partnera wyraźnie zmalał i że zasadniczo na ten moment różnicie się państwo poziomem potrzeb. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie na przestrzeni kilku miesięcy warto skonsultować się u psychologa- seksuologa, który podpowie rozwiązania, trwanie w stanie frustracji jest drogą do rozstania.Przyczyn zaistniałego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Pozdrawiam