Brak orgazmu i przyjemności podczas seksu z partnerem

Mam partnera od 7lat, jego pieszczoty są dla mnie miłe ale nie doprowadzają mnie do orgazmu, jak również sam stosunek, to powoduje że sex może przestać dla mnie istnieć. od czego zacząć szukanie pomocy? jakie mogą być przyczyny? Dodam ze nie mam stresującej pracy, zazwyczaj jestem zrelaksowana, mój partner dba o higienę, jest atrakcyjny, stara się mnie pieścić, mamy własne mieszkanie a wiec 100% prywatności, a mimo to nie potrafię osiągnąć szczytowania :/ Gdzie szukać pomocy? od czego zacząć?
ponad rok temu

Witaj
Przyczyn tej sytuacji może być wiele, Choćby i w tobie i w nim. Moja rada udać się do psychologa- seksuologa i przedstawić całą sytuację . w poście nie można wszystkiego napisać i nie mam też odczuć drugiej strony- męża. Możesz być też w grupie kobiet , które słabo odczuwają , co doprowadza do frustracji- nieświadomej i przezywanie nie jest takie jakby sobie wyobrażałaś.. Pozdrawim