Brak przyjemności odczuwanej z seksu u kobiety

Witam. Jestem 23 letnia kobieta i moj problem polega na tym, ze podczas stosunku kompletnie nic nie czuje.. I ostatnio uswiadomilam sobie ze nigdy nie czuje podniecenia. W zadnej sytuacji... Robilam przeplywy I tarczyce. Mam niesoczynnosc, biore leki od 1,5 miesiaca a z zylami wszystko w porzadku. Wiem ze to nie jest zaden problem w glowie bo nie mam ku temu podstaw.. prosze o porade co powinnam zrobic

Dzień dobry!

Wobec konsultacji z lekarzem ginekologiem/ lekarzem seksuologiem, jeśli wyniki badań diagnostycznych nie wskażą na somatyczne źródła braku podniecenia i przyjemności seksualnej, proszę skonsultować się z psychologiem seksuologiem/ psychoterapeutą.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, co może być kluczowe dla opisanego przez Panią problemu. Często jednak brak przyjemności w seksie wynika ze wspomnianego przez Panią "problemu w głowie". Jeżeli jednak uważa Pani, że na tym tle jest wszystko w porządku, trudno namawiać Panią do konsultacji psychologicznej albo seksuologicznej, dzięki której mogłaby Pani przyjrzeć się nie tyle swojej "głowie" ile "sercu".

Pozdrawiam.