Brak przyjemności z seksu z mężem

Witam mam duży problem jestem z mezem juz 10 lat od około roku nieczuje zadnej przyjemnosci z sexu czy to moze byc przyczyna tego że ja od kilku lat musze o sex sie prosić hak go juz poproszę to mam wrażenie ze robi to zemna po to bym sie odczepila czy przez to nic nie czuje prosze o pomoc

Dzień dobry!

Tak, osłabienie pożądania, podniecenia i przyjemności z seksu może wiązać się właśnie z tą sytuacją - brakiem porozumienia z mężem w kwestii seksu, odmiennymi potrzebami i wrażeniem "proszenia się o seks". Zachęcam do wspólnej konsultacji z psychoterapeutą małżeńskim.

Pozdrawiam!