Brak przyjemności przy współżyciu z partnerką

Mam problem, masturbuje się od dawna pocierając penisem o łóżko i zawsze dochodzę i to dość szybko. Ostatnio dziewczyna robiła mi dobrze ręką, a także ustami ale za nic nie mogłem dojść, nawet nie sprawiało mi to aż tak wielkiej przyjemności jakiej się spodziewałem. Pomocy.

Dzień dobry!

Utrwalone nawyki masturbacyjne, przyzwyczajenie do jednego rodzaju bodźców (np. ocieranie o meble, zaciskanie ud, dotykanie zabawkami i przedmiotami), mogą powodować takie właśnie trudności we współżyciu. Masturbacja taka nie musi mieć charakteru uzależnienia, ale jest charakterystyczna dla masturbacji dziecięcej.

Początki współżycia dla większości osób wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Jest możliwe, że z kolejnymi zbliżeniami z partnerką, regularnymi kontaktami, a także przy stopniowej rezygnacji z dotychczasowego sposobu masturbacji, zmianach sposobu stymulacji - sytuacja będzie się poprawiać. Jeśli tak się nie stanie, proszę osobiście zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!